(آرشیو نویسنده پروا)

08
چکیده: مراسم قرعه کشی برای تعیین برندگان جوایز جشنواره «همه  آب بان باشیم» باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی روز دوشنبه هشتم بهمن در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این مراسم 700 نفر برندگان جوایز جشنواره آب بان از بین 290808 نفر واجدان شرایط به قید قرعه انتخاب شدند . بر اساس این گزارش... ادامه »
25
چکیده: به منظورایفای مسئولیت اجتماعی، معرفی خدمات بانک کشاورزی در زمینه حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان ، تلاش در رونق تولید و امنیت غذایی، آشنايي کودکان و نوجوانان به صورت عملی با مفاهیم تولیدو اشتغال، فرایند تولید محصولات غذایی و اثرات آن در رشد و توسعه کشور كه در جهت رشدفکری و بالندگی کودکان و نوجوانان می تواند شکوفایی اقتصادی و توسعه را به همراه داش... ادامه »
15
چکیده: در نمايشگاهي كه به مناسبت هفته پژوهش در استان كهگيلويه و بويراحمد برگزار گرديد، غرفه بانك كشاورزي با هدف معرفي آب بان، بانك كودك و نوجوان، ارزش آفريني براي كودكان و نوجوانان و همچنين ساير خدمات و محصولات جديد بانك و جشنواره ها برپا شد. در اين غرفه كه با استقبال زيادي از دانش آموزان و كودكان ونوجوانان مواجه بود، ضمن آشنايي و معرفي باشگاه كودك ونوجوا... ادامه »
15
چکیده: آب بان بر اساس رسالت خود ، در مدارس حضور يافت و آغاز فصل زمستان را با دوستان خود جشن گرفت و هداياي خود را تقديم نمود. آب بان فصل بارش رحمت الهي و سيراب شدن دشتها و زمين را به دانش آموزان تبريك گفت و همه آرزو كردند: فصل زمستان، فصلي پر از بارش برف و بركت باشد تا رودها و درياچه هاي ايران پر آب گردند و كشاورزان در سال بعد برداشت خوبي داشته باشند.
03
چکیده:   به منظورایفای مسئولیت اجتماعی، معرفی خدمات بانک کشاورزی در زمینه حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان ، تلاش در رونق تولید و امنیت غذایی، آشنايي کودکان و نوجوانان به صورت عملی با مفاهیم تولیدو اشتغال، فرایند تولید محصولات غذایی و اثرات آن در رشد و توسعه کشور كه در جهت رشدفکری و بالندگی کودکان و نوجوانان می تواند شکوفایی اقتصادی و توسعه را به... ادامه »
03
چکیده: به منظورایفای مسئولیت اجتماعی، معرفی خدمات و محصولات جديد بانک کشاورزی  و آشنايي كودكان ونوجوانان با آب بان و بانك كودك ونوجوان، غرفه بانك كشاورزي در سومين نمايشگاه كودك ونوجواناستان زنجان برپا گرديد. در اين نمايشگاه كه از 25 آذر الي 30 آذر ماه سال جاري برگزار گرديد، در مسابقه نقاشي كه با موضوع صرفه جويي در آب در اين غرفه برگزار گرديد مقرر است... ادامه »
03
چکیده: به منظورایفای مسئولیت اجتماعی، معرفی خدمات بانک کشاورزی در زمینه حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان ، تلاش در رونق تولید و امنیت غذایی، آشنايي کودکان و نوجوانان به صورت عملی با مفاهیم تولیدو اشتغال، فرایند تولید محصولات غذایی و اثرات آن در رشد و توسعه کشور كه در جهت رشدفکری و بالندگی کودکان و نوجوانان می تواند شکوفایی اقتصادی و توسعه را به همراه داش... ادامه »
03
چکیده: به منظورایفای مسئولیت اجتماعی، معرفی خدمات بانک کشاورزی در زمینه حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان ، تلاش در رونق تولید و امنیت غذایی، آشنايي کودکان و نوجوانان به صورت عملی با مفاهیم تولیدو اشتغال، فرایند تولید محصولات غذایی و اثرات آن در رشد و توسعه کشور كه در جهت رشدفکری و بالندگی کودکان و نوجوانان می تواند شکوفایی اقتصادی و توسعه را به همراه داش... ادامه »
13
چکیده: جشن بزرگ باشگاه کودک ونوجوان درتاریخ 8 آذر ماه 1397 با حضور بیش از هزار نفر از اعضاء باشگاه کودک و نوجوان در استان یزد برگزار گردید.این مراسم باشکوه در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی بانک و به منظور ارزش آفرینی و ترغیب و تشویق کودکان و نوجوانان جهت استفاده از خدمات بانکی و با هدف معرفی هرچه بهتر شخصیت آب بان به منظور بهینه سازی مصرف آب باتوجه به شرای... ادامه »
28
چکیده: باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی در هفته ملی کودک ،  در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و تمرکز بر موضوع آب و بهره برداری بهینه از منابع آبی،  با حضور آب بان در مدارس  سیستان و بلوچستان ، هدایایی به رسم یادبود به دانش آموزان تقدیم نمود. آب بان نماد باشگاه کودک ونوجوان است که به معنای نگاه بان و حافظ آب و دوست دار سرسبزی و آبادانی است.&nb... ادامه »
28
چکیده: در هفته ملی کودک باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی در مناطق زلزله زده کرماشاه حضور یافت و به دانش آموزان هدایایی تقدیم نمود. باشگاه کودک ونوجوان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و ابراز همدردی با زلزله زدگان استان کرمانشاه در هفته ملی کودک در مناطق سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی و روستاهای مرزی سرایی و گرده نو و پاتاق حضور یافت و نسبت به تقدیم هدای... ادامه »
15
چکیده: مراسم قرعه کشی جشنواره شکوفایی باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی در آستانه روز جهانی کودک برگزار و برندگان جوایز این جشنواره از بین 244 هزار نفر از اعضای واجد شرایط باشگاه کودک و نوجوان این بانک مشخص شد. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، آیین قرعه کشی جشنواره شکوفایی برای انتخاب 700 نفر برندگان جوایز این جشنواره از بین بیش از 244 هزار نفر شرکت ... ادامه »
01
چکیده: بانک کشاورزی در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود فعالیت‌های مختلفی را به ویژه در زمینه آموزش کودکان و نوجوانان، توسعه، تجهیز و بازسازی فضاهای آموزشی و .... انجام داده است و به گفته مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی این بانک، در آستانه سال تحصیلی جدید نیز 100هزار بسته لوازم التحریر درمناطق محروم توزیع خواهد شد. به گزارش روابط عمومی بانک ک... ادامه »
12
چکیده: به منظور ارزش آفرینی برای کودکان ونوجوانان و با عنايت به مساله كمبود و بحران آب ، تهديد كشاورزي و حيات موجودات ، معرفی رسالت آب بان (نگهبان و حافظ آب) در ایفای مسئولیت اجتماعی و فرهنگ سازي استفاده صحيح از منابع آبي كشور بر اساس شرایط زیر برگزار می گردد: 1. مهلت شرکت از تاریخ 15/05/1397 لغایت 04/09/1397 مي باشد. 2. جشنواره براي تمامي اعضا باشگ... ادامه »
05
چکیده: در مرداد ماه سال جاري فستيوال مدارس فوتبال در باشگاه شهيد تختي با مشاركت باشگاه كودك ونوجوان بانك كشاورزي برگزار شد. در اين فستيوال ضمن حضور آب بان و برقراري ارتباط با كودكان به معرفي باشگاه كودك ونوجوان و مزاياي آن پرداخته شد.  همچنين كودكان حاضر در فستيوال علاه بر ريافت هداياي آب بان ، در صورت افتتاح حساب و عضويت در باشگاه كودك ون... ادامه »
21
چکیده: به منظورایفای مسئولیت اجتماعی، معرفی خدمات بانک کشاورزی در زمینه حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان ، تلاش در رونق تولید و امنیت غذایی، آشنايي کودکان و نوجوانان به صورت عملی با مفاهیم تولیدو اشتغال، فرایند تولید محصولات غذایی و اثرات آن در رشد و توسعه کشور كه در جهت رشدفکری و بالندگی کودکان و نوجوانان  می تواند شکوفایی اقتصادی و توسعه را به همر... ادامه »
22
چکیده: با عنایت به برگزاری قرعه کشی جشنواره رویش و قدردانی عزیزانی که نقاشی های آب بان را برای سایت باشگاه کودک ونوجوان ارسال نمودند، تصاویر نقاشی در بخش دیدنی های سایت باشگاه کودک ونوجوان قابل روئیت است.
22
چکیده: همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر،  جشن بزرگ باشگاه کودک ونوجوان در استان سیستان و بلوچستان با حضور بیش از 600 نفر از اعضا باشگاه کودک ونوجوان آن استان ،به منظور ارزش آفرینی برای کودکان ونوجوانان و با حضورآب بان  برگزار گردید. در این مراسم باشکوه که گروههای مختلف نمایشی و طنز حضور داشتند ساعات خوشی را برای ... ادامه »
11
چکیده:   محمد رضا غفوری ، مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، در خصوص استقبال کم سابقه کودکان و نوجوانان از باشگاه کودک و نوجوان از ابتدای سال 95 تا کنون خبر داده و عنوان نمودند تعداد اعضا باشگاه در این بازه زمانی با رشد چشمگیر به بیش از 267 هزار نفر افزایش یافته است. بر این ... ادامه »
11
چکیده: همزمان با سالروز تولد حضرت زینب(س) و روز پرستار جشن بزرگ باشگاه کودک ونوجوان در استان یزد با حضور بیش از 700 نفر از اعضا باشگاه کودک ونوجوان آن استان برگزار گردید. به منظور ارزش آفرینی برای کودکان ونوجوانان و با حضورآب بان این مراسم باشکوه برگزار گردید. این جشن که گروههای مختلف نمایشی و طنز حضور داشتند ساعات خوشی را برای کودکان ونوجوانان ثبت ... ادامه »
16
چکیده: باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی در سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز 13 آبان ماه ، همراه با کودکان ونوجوانان این روز را گرامیداشت. آب بان نیز که به خراسان شمالی سفر کرده بود در راهپیمایی روز دانش آموز، شرکت نمود. شایان ذکر است باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی ضمن شرکت در مراسم این روز در مدارس ، با تقدیم هدایایی به دانش آموزان، روز دانش آموز ... ادامه »
19
چکیده: مراسم روز جهانی کودک در سراسر کشور برگزار گردید باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی ضمن ارسال پیامک تبریک روز جهانی کودک به اعضا باشگاه کودک ونوجوان، با حضور در مدارس و نمایشگاهها و مراسم برگزار شده به مناسبت روز جهانی کودک در سراسر کشور و با تقدیم هدایا به کودکان ونوجوانان این رویداد را گرامی داشت. در تهران غرفه باشگاه کودک و نوجوان در نمایشگاه... ادامه »
02
چکیده: همزمان با فرارسیدن روز اول مهر ماه و بازگشایی مدارس،همکاران بانک کشاورزی در سراسر کشور با حضور در مدارس، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، هدایای نوشت افزار باشگاه کودک ونوجوان را به دانش آموزان تقدیم نمودند. شایان ذکر است " آب بان" ، شخصیت برند باشگاه کودک ونوجوان ، آغاز سال تحصیلی 97-96 را با شعار "شکوفایی ایران در دستان توست"... ادامه »
13
چکیده: جشن تولد 110 نفر از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهر سمنان با حمایت مالی و معنوی باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و سایر حامیان برگزار گردیددر این جشن تولد خان عمو(محمد عیوضی) با اجرای برنامه های شاد و متنوع برای کودکان ونوجوانان به همراه آب بان لحظاتی شاد و به یاد ماندنی را برای کودکان ونو... ادامه »
13
چکیده: نمایشگاه بانک، بورس و بیمه از تاریخ 2لغایت 5 شهریور ماه در مشهد مقدس برگزار گردید.  با توجه به برپایی غرفه باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی در محل برگزاری این نمایشگاه،" آب بان "با حضور خود نسبت به معرفی خود، آشنایی با باشگاه کودک ونوجوان و  معرفی جشنواره رویش پرداخت. و ارتباطی گرم و صمیمی با کودکان ونوجوانان که در جشنوا... ادامه »
13
چکیده: نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک از تاریخ 31 مرداد ماه لغایت 4 شهریور ماه 96 در اصفهان برگزار شد. باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی با برپایی غرفه در این نمایشگاه حضور یافت .  بیش از 100 هزار نفر از غرفه باشگاه کودک ونوجوان بازدید و به آنان هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید. همچنین کودکان ونوجوانان با کشیدن نقاشی از آب بان هدیه دریافت نمودند... ادامه »
13
چکیده: جشنواره بازی، اسباب بازی و سرگرمی از تاریخ 25 لغایت 28مرداد ماه در محل سالن فرهنگی هنری حجاب در تهران برگزار گردید.  با توجه به برپایی غرفه باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی در محل برگزاری این جشنواره ،" آب بان "با حضور در این جشنواره  نسبت به معرفی خود، آشنایی با باشگاه کودک ونوجوان و  معرفی جشنواره رویش پرداخت. و ارتباط... ادامه »
22
چکیده: در روز پنجشنبه 19 مرداد ماه سال جاری با حضور تعدادی از برندگان قرعه کشی جشنواره ستاره ها ، مراسم جشنی برگزار گردیدو از برندگان قرعه کشی قدردانی شد. در این مراسم که با اجرای عموپورنگ و خاله سارا صورت گرفت ، با برنامه های متنوع و شاد همراه بود. همزمان با برگزاری مراسم واریز جوایز به حساب 900نفر برنده قرعه کشی جشنواره ستاره ها به مبلغ 2 میلیارد ... ادامه »
04
چکیده: به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر، قرعه کشی جشنواره ستاره ها در روز سه شنبه، سوم مرداد ماه سالجاری با حضور مدیران عالی بانک برگزار گردید. محمد رضا غفوری ، مدیرامور مشتریان  و بانکداری عمومی بانک کشاورزی ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، در خصوص استقبال کم سابقه کودکان و نوجوانان از باشگاه کودک و نوجوان از ابتدای ... ادامه »
10
چکیده: هم زمان با ماه مبارک رمضان هفتمین جشنواره رمضان از تاریخ 8 خرداد ماه لغایت 10تیر ماه از سوی شهرداری تهران در مجموعه برج میلاد تهران برگزار می گردد.  با توجه به برپایی غرفه بانک کشاورزی در محل برگزاری این جشنواره ، باشگاه کودک ونوجوان با حضور در این غرفه نسبت به ارائه خدمات بانکی و افتتاح حساب، آشنایی با باشگاه کودک ونوجوان و شخصیت برند آب ب... ادامه »
06
چکیده: جشن ستاره ها با حضور 900 نفر از اعضای باشگاه کودک و نوجوان استان هرمزگان برگزار شد. در این مراسم که با اجرای برنامه های متنوع عمو فتیله ای ها و آقای روشن پژوه همراه بود، به کلیه مدعوین هدایای تبلیغاتی "آب بان"، دوست کودکان ونوجوانان در باشگاه کودک نوجوان بانک کشاورزی ، اهدا گردید. همچنین به اعضا برتر که ازامتیاز بالایی در باشگاه برخوردار بودند کار... ادامه »
06
چکیده: «من آب بان هستم» اسم من آب بان است. من دوست شما و شخصیت برند باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی هستم . می دانیداسم من به چه معناست: 1.     نگاه بان آب  2.     نام ماه هشتم خورشیدی 3.     روز دهم هر ماه در ایرانباستان 4.     از ع... ادامه »
06
چکیده: جشن ستاره ها با حضور 900 نفر از اعضای باشگاه کودک و نوجوان استان هرمزگان برگزار شد. در این مراسم که با اجرای برنامه های متنوع عمو فتیله ای ها و آقای روشن پژوه همراه بود، به کلیه مدعوین هدایای تبلیغاتی "آب بان"، دوست کودکان ونوجوانان در باشگاه کودک نوجوان بانک کشاورزی ، اهدا گردید. همچنین به اعضا برتر که ازامتیاز بالایی در باشگاه برخوردار بودند کار... ادامه »
02
چکیده: علام شرایط و جوایز«جشنواره ستاره ها» بانک کشاورزی باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی در اجرای رسالت و ایفای مسئولیت اجتماعی  برای  زمینه رشد وپرورش فکری کودکان و نوجوانان «جشنواره ستاره ها» را از اول بهمن ماه سال جاری آغاز می کند. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این جشنواره که تا پایان اردیبهشت ماه س... ادامه »
16
چکیده: به مناسبت 13 آبانماه و روز دانش آموز، بانک کودک و نوجوان بانک کشاورزی در تعدادی از مدارس مقطع ابتدایی حضور یافتند و ضمن تبریک این روز به دانش آموزان و معرفی جشنواره آبان،  بسته های نوشت افزار به رسم یادبود بهایشان اهدا شد. همچنین با برگزاری مسابقه و تقدیم کارت هدیه، از دانش آموزان قدردانی شد. در استان سمنان به مناسبت روز دانش آموز ، در مسیرر... ادامه »
03
چکیده:  باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی ، جشنواره « آبان» را  از 17 مهر هم زمان با روز جهانی کودک و آغاز سال تحصیلی جدید آغاز کرده است. این جشنواره  تا 27 آذر  سال جاری  مصادف با میلاد رسول اکرم (ص)  و ولادت امام جعفر صادق (ع) ،  ادامه خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، تمام  دارندگان حسا... ادامه »
17
چکیده: باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف بانک پذیر کردن کودکان و نوجوانان و ارزش آفرینی برای این قشر از جامعه،  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ، و روز جهانی  کودک تعداد 50 هزار بسته هدایای نوشت افزار را در مدارس سراسر کشور توزیع می کند. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، باشگاه کودک و نوجوان بانک کش... ادامه »
19
چکیده: مراسم قرعه کشی جشنواره نهال دوستی مربوط به دارندگان حساب‌هاي كودك ونوجوان بانک کشاورزی و اعضای باشگاه کودک و نوجوان این بانک ، روز سه شنبه 19 مرداد برگزار شد و برندگان جوایز این جشنواره مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، در این مراسم که با حضورجمعی از مدیران ارشد و کارشناسان بانک برگزار شد، 300 نفر برنده جوایز جشنواره از بین قریب ... ادامه »
21
چکیده: بانک کشاورزی به مناسبت 18 تیر روز ادبیات کودک و نوجوان، با برپایی نمایشگاه ، دستاوردهای جشنواره نهال دوستی و باشگاه کودک و نوجوان را به نمایش گذاشت.  در این نمایشگاه اقدامات برتر مدیریت های شعب بانک در زمینه بانکداری کودک و نوجوان ، جشنواره نهال دوستی و نوآوری در اقلام تبلیغاتی برای بانک پذیری کودکان و نوجوانان شامل کتاب، لوازم التحریر،گزارش ... ادامه »
24
چکیده: در اسفند ماه سالجاری از اعضا فعال باشگاه که در مدت یک سال فعالیت در باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی ، توانسته اند بالاتر از 150 امتیاز را کسب نمایند قدردانی شد. جوایز شامل کمک هزینه خرید تبلت، دوچرخه، دوربین دیجیتال، تلسکوپ و میکروسکوپ و پک نوشت افزار بود. شایان ذکر است این باشگاه همزمان با روز جهانی کودک در 16 مهر ماه سال 93 در جهت ارزش آفرینی ... ادامه »
18
چکیده: باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی همزمان با روز جهانی کودک در16 مهر ماه سال 93 راه اندازی شد تا ضمن ایفای مسئولیت اجتماعی با ترویج استفاده از خدمات نوین بانکداری الکترونیک، موجبات کاهش استفاده از پول کاغذی، حفظ محیط زیست، فرهنگ جلوگیری از قطع و نابودی جنگلهاو ...را فراهم آورد.جشنواره نهال دوستی نیز به منظور ارزش آفرینی برای کودکان ونوجوانان از اول ... ادامه »