15

برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره شکوفایی در آستانه روز جهانی کودک

مراسم قرعه کشی جشنواره شکوفایی باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی در آستانه روز جهانی کودک برگزار و برندگان جوایز این جشنواره از بین 244 هزار نفر از اعضای واجد شرایط باشگاه کودک و نوجوان این بانک مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، آیین قرعه کشی جشنواره شکوفایی برای انتخاب 700 نفر برندگان جوایز این جشنواره از بین بیش از 244 هزار نفر شرکت کننده واجد شرایط برگزار شد و طی آن برندگان جوایز این جشنواره شامل 200فقره کمک هزینه خرید تبلت به ارزش 5 میلیون ریال و 500فقره کمک هزینه خرید کتاب علمی - آموزشی به ارزش 2 میلیون ریال مشخص شدند.

بر اساس این گزارش، در این مراسم محمد رضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی ، با اشاره به اهمیت جایگاه باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی در بانک پذیری این قشر به عنوان آینده سازان جامعه، استقبال کودکان و نوجوانان از عضویت در این باشگاه را چشمگیر اعلام کرد و گفت: تعداد اعضای باشگاه از 37هزار نفر در سال 1394 به 380 هزار نفر در پایان شهریور ماه سال 97 افزایش یافته است و مانده سپرده های پس انداز و کوتاه مدت حساب های کودک و نوجوان نیز رشدی چشمگیر معادل 187درصد داشته است.

وی در ادامه به همزمانی برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره شکوفایی باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی با روز جهانی کودک اشاره کرد و افزود: بانک کشاورزی در راستای مسئولیت اجتماعی خود، توجه ویژه به آموزش و فرهنگ سازی در نسل جدید را نوعی سرمایه گذاری برای ساختن آینده کشور ، تضمینی برای شکوفایی اقتصادی و راهکاری موثر برای رشد فردی و اجتماعی دانسته و به همین دلیل، در برنامه ریزی برای اقدامات مرتبط با کودکان و نوجوانان، آرمان هایی جهانشمول و والا را دنبال می کند.

غفوری تصریح کرد: انتخاب شخصیت «آب بان» برای باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی، تاکیدی بر اهمیت حفاظت از منابع به ویژه منابع آبی کشور برای ادامه حیات نسل های آینده در این سرزمین و از سوی دیگر، مهر تاییدی بر ضرورت آموزش و فرهنگسازی در بین نونهالان در این زمینه است.

شایان ذکر است جشنواره شکوفایی15 اسفند ماه سال 1396 تا 14 تیرماه سال 1397 ادامه داشت و تمامی اعضای باشگاه کودک و نوجوان بر اساس امتیاز کسب شده، شانس برنده شدن در قرعه کشی جوایز این جشنواره را داشته اند.

این گزارش می افزاید اسامی برندگان به زودی در پایگاه اینترنتی بانک کشاورزی به آدرس www.bki.ir اعلام خواهد شد

تعداد مشاهده خبر: (280)
کد خبر: 60