11

اسامی 14 نفر از برندگان قرعه کشی جشنواره رویش متبرک به نام حضرت فاطمه زهرا(س)

 

محمد رضا غفوری ، مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی بانک کشاورزی ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، در خصوص استقبال کم سابقه کودکان و نوجوانان از باشگاه کودک و نوجوان از ابتدای سال 95 تا کنون خبر داده و عنوان نمودند تعداد اعضا باشگاه در این بازه زمانی با رشد چشمگیر به بیش از 267 هزار نفر افزایش یافته است. بر این اساس این باشگاه با برگزاری جشنواره های متنوع، مشوق ها و پاداش ها و... می کوشد ارتباطی بلندمدت با کودکان و نوجوانان برقرار نماید.

در ادامه آیین قرعه کشی جشنواره رویش برگزار گردید و اسامی 200 نفر برنده جوایز ارزنده این دوره از قرعه کشی حسابهای کودک ونوجوان بزودی بر روی سایت بانک بارگذاری و مبالغ جایزه در ایام الله دهه مبارک فجر به حساب برندگان واریز می گردد. جشنواره رویش که از ابتدای مرداد ماه لغایت 15 آذر ماه سال جاری به منظور معرفی شخصیت برند باشگاه کودک ونوجوان "آب بان" و رسالت آن در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی برگزار شده بود.

شایان ذکر است با عنایت به اینکه قرعه کشی در ایام فاطمیه برگزار گردید، اسامی 14 نفر از برندگان متبرک به نام حضرت فاطمه زهرا(س)می باشد.

تعداد مشاهده خبر: (1149)
کد خبر: 49