19

مراسم روز جهانی کودک در سراسر کشور برگزار گردید

مراسم روز جهانی کودک در سراسر کشور برگزار گردید

باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی ضمن ارسال پیامک تبریک روز جهانی کودک به اعضا باشگاه کودک ونوجوان، با حضور در مدارس و نمایشگاهها و مراسم برگزار شده به مناسبت روز جهانی کودک در سراسر کشور و با تقدیم هدایا به کودکان ونوجوانان این رویداد را گرامی داشت.

در تهران غرفه باشگاه کودک و نوجوان در نمایشگاه هفته ملی کودک ، واقه در سالن حجاب ، ، از تاریخ 15 لغایت 21 مهر ماه سال جاری برپا شد.

در یزد بیستمین مسابقه بین المللی قصه گویی به مناسبت هفته ملی کودک در مجتمع فرهنگی هنری آن استان از تاریخ 15 لغایت 17 مهرماه سال جاری برگزار گردید و باشگاه کودک ونوجوان در برگزاری این مسابقه مشارکت و همکاری داشت.

نمایشگاه طراحی و نقاشی کودک ونوجوان، در تالار فرهنگی و هنری یادمان ولایت، شهرستان جیرفت، در جنوب کرمان، در تاریخ 16 مهر ماه، با مشارکت و حضور باگشاه کودک ونوجوان برگزار گردید.

در استان مرکزی، کرمانشاه، خراسان شمالی، و ...باشگاه کودک ونوجوان با همکاری کانون پرورش فکری کودک ونوجوان شهر اراک ، در محل کانون مراسم روز جهانی کودک را برگزار نمود.

در استان قزوین با حضور 210 نفر از اعضا باشگاه در سالن اجتماعات مدیریت شعب بانک کشاورزی آن استان در تاریخ 19 مهر ماه سال جاری، مراسم روز جهانی کودک برگزار گردید.

در سایر استانهای کشور از جمله کردستان، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، مازندران، سمنان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و ایلام، فارس و ... با حضور در مدارس و برگزاری جشن روز جهانی کودک ، به کودکان تبریک گفتند .

تعداد مشاهده خبر: (356)
کد خبر: 46