04

قرعه کشی جشنواره ستاره هابرگزار گردید

به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر، قرعه کشی جشنواره ستاره ها در روز سه شنبه، سوم مرداد ماه سالجاری با حضور مدیران عالی بانک برگزار گردید.

محمد رضا غفوری ، مدیرامور مشتریان  و بانکداری عمومی بانک کشاورزی ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، در خصوص استقبال کم سابقه کودکان و نوجوانان از باشگاه کودک و نوجوان از ابتدای سال 95 تا کنون خبرداده و عنوان نمودند تعداد اعضا باشگاه در این بازه زمانی با رشد چشمگیر به 197هزار نفر افزایش یافته است. باشگاه کودک ونوجوان بانک کشاورزی  که از سال 93 در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی راه اندازی گردیده است بر پایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) وتحقق اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید، می کوشد دانش بانکداری الکترونیک ، فرهنگ پس انداز، حفاظت از محیط زیست و راههای دستیابی به توسعه پایدار را در کودکان و نوجوانان ارتقا دهد. بر این اساس با برگزاری جشنواره های متنوع،مشوق ها و پاداش ها و... ارتباطی بلندمدت با کودکان و نوجوانان برقرار نموده است.

    در ادامه مدیر امورمشتریان  و بانکداری عمومی ،  آغازجشنواره رویش ( از ابتدای مرداد ماه لغایت پایان آبان ماه سال 96) به منظور معرفی شخصیت برندباشگاه کودک ونوجوان "آب بان" را نوید دادند. تمامي دارندگان حسابهاي كودك ونوجوان كه عضو باشگاه كودك ونوجوان بوده و يا در اين بازه زماني افتتاح حساب نمايندو سپس در باشگاه مذكور عضو شوند مي توانند در این جشنواره شركت نمايند. اعضا می توانند براساس جدول امتیازی موجود در سایت باشگاه کودک ونوجوان امتیاز کسب و شانس خود را افزایش و از جوایز قرعه کشی جشنواره رویش بهره مند شوند.

شایان ذکر است آیین قرعه کشی جشنواره ستاره ها برگزار گردید و اسامی 900 نفر برنده جوایز ارزنده این دوره از قرعه کشی حسابهای کودک ونوجوان بر روی سایت (https://kids.bki.ir/) بارگذاری و مبالغ جایزه به حساب برندگان واریز می گردد. جوایز این جشنواره شامل 200فقره کمک هزینه خرید تبلت به ارزش5 میلیون ریال، 300کمک هزینه خرید اسکوتر به ارزش 2 میلیون ریال و 400کمک هزینه خریدلوازم ورزشی به ارزش 1 میلیون ریال می باشد.

تعداد مشاهده خبر: (1031)
کد خبر: 37